< Terug naar zoekresultaten

Agriturismo La Casetta

Italië | Le Marche | Montefiore del' Aso

  • Zwembad: Ja
  • Airco: Nee
  • Strand: 20 km
  • Supermarkt: 8 km
  • Dorp: 8 km
  • Restaurant: Aanwezig
  • Vanaf Utrecht: 1550 km
  • Logies (zonder ontbijt)

VANAF € 65 p.p.

Eliza 26 sep 2011 7974 keer gelezen

Het perfecte familieleven

Ken je die reclame van die Italiaanse familie die omgeven door wijnvelden aan een grote tafel geniet van het heerlijke Italiaanse eten? Daar moest ik aan denken toen ik onderweg was naar Agriturismo La Casetta: een boerenbedrijf met appartementen en een klein restaurant, gelegen op een heuvel. Waar je uitkijkt over het magnifieke landschap, de bergen en bij helder weer de zee. En het leuke is: de eigenaren, een ouder Italiaans echtpaar en hun twee dochters Irene en Patrizia, wonen en werken er ook nog.

En nu sta ik hier aan het zwembad en kijk hoe de avond valt. Ik glimlach en denk aan mijn Italiaanse familieavontuur. Zoals de ontbijtjes van mijn nieuwe madre met de verse producten van eigen land. Vandaag ben ik met padre mee geweest het land op met de tractor. Maar ook het uren turen hier bij het zwembad of op terras van mijn appartement zijn grandioos. Kinderen spelen op de speeltoestellen of helpen op het land. Andere gasten gaan even naar het middeleeuwse dorpje Montefiore dell’Aso of rijden naar de Adriatische Zee. Wil je zelf koken, dat kan, maar je kunt ook voor de optie kiezen die mij elke avond zo verleidelijk in de oren klinkt. Net heb ik even in de keuken gespiekt bij mia madre van het huis en ze roerde in een grote pan op het vuur. En ook al eten we in het kleine restaurant en niet aan de grote tafel buiten, het gevoel is precies hetzelfde als in die reclame: het echte Italiaanse familieleven. Ik snuif diep in, kijk nog een keer naar de rode avondgloed en ren naar binnen voor heel veel liefde door de maag.

Ook in Agriturismo La Casetta geweest?   Voeg ervaring toe (wat is dit?)

HANDIG OM TE WETEN

Le Marche is een regio in het midden van Italië aan de Adriatische Zee. Letterlijk het verbindingsstuk tussen noord en zuid. Er is geen tijdsverschil en je betaalt er met de euro.

WEER

rain

Vandaag 17°

Wind O 2

Zon 33%

Bekijk weersverwachting en klimaat

Eliza's ontdekkingen op Le Marche

Le Marche
Agriturismo La Casetta Agriturismo La Casetta Vanaf € 65 p.p.
Bekijk details
Villa Alwin Villa Alwin Vanaf € 55 p.p.
Bekijk details
Agriturismo Carincone Agriturismo Carincone Vanaf € 85 p.p.
Bekijk details
La Rosa Tea La Rosa Tea Vanaf € 125 p.p.
Bekijk details
Vond je deze informatie nuttig?

Tips van reizigers

De kracht van…

De kracht van…

Als je toch in de buurt bent… Bezoek dan de eeuwenoude Loreto. Het dorp is een wereldberoemd bedevaa..

Lees meer (door Eliza - 95 keer gelezen)

Wat een ontdekking!

Wat een ontdekking!

Een beetje druk kan het er wel zijn, maar dat is in dit geval echt geen reden om er niet naar toe te..

Lees meer (door Eliza - 150 keer gelezen)

Bekijk alle tips
Agriturismo La Casetta

AANBIEDINGEN Agriturismo La Casetta

Er zijn geen aanbiedingen op dit moment