Nikos en Maria bouwden hun vier wonderschone villa’s op een even zo mooie plek. Hun respect voor de natuur en het authentieke zie je overal terug. De villa’s zijn werkelijk prachtig: de materialen puur en mooi, de inrichting comfortabel zonder tierelantijntjes maar met veel ramen om de mooie omliggende natuur te kunnen zien of een open haard voor de sfeer. De villa’s zijn vrijstaand en hebben een privézwembad en groentetuintje. Ook heb je een eigen terras. De villa’s zijn omringd door prachtig groen en het is dan ook moeilijk te weerstaan om op een van de vele mooie plekken buiten te genieten van het uitzicht.
En de naam? Die danken de villa’s aan Mastrogiannis, de bijnaam van de grootvader van Maria die opgroeide op dit stuk land.
Tips van Eliza:
● Maria kookt graag voor je en het eten wordt op je eigen terras geserveerd. Glutenvrije maaltijden zijn op aanvraag verkrijgbaar.
● Mastrogiannis Country Retreat ligt in een oud olijvenveld, op slechts 500 meter van het dorp Kavvadades. Daar zijn kleine winkeltjes gevestigd en er heerst een ontspannen sfeer. Het plaatsje Arillas met zijn mooie strand en verschillende winkeltjes ligt slechts 3 km van dit adresje verwijderd. Iets drukker is de plaats Aghios Stefanos, op 15 minuten rijden. Als je eens iets heel anders wilt, is het een idee om de kleine eilandjes Mathraki, Othonoi of Erikousa te bezoeken, alle drie bekend om hun prachtige natuur en rustige omgeving. Deze eilandjes zijn bereikbaar via de haven van Aghios Stefanos.
● Klik op de foto’s om de kamertypes te bekijken. Onder de foto’s vind je een aanduiding om welk kamertype het gaat.
Welke Covid-19 maatregelen heb ik getroffen?
Boek jij een vliegvakantie? Dan is een huurauto van de laagste categorie (klasse Small) altijd inbegrepen bij jouw reis en heb jij de mogelijkheid de huurauto te upgraden. Jij kan de huurauto ophalen op het vliegveld en zelf naar de accommodatie rijden.
Boek jij een vakantie met eigen vervoer? Dan is is de huurauto niet inclusief bij jouw reis en kan jij (bij een aantal bestemmingen) de huurauto naar keuze optioneel bijboeken. Wanneer jij de huurauto bijboekt, kan jij de huurauto ophalen op jouw bestemming en zelf richting de accommodatie rijden. Het vervoer naar het ophaalpunt van de huurauto regel jij zelf.
Tip: Indien jij met 4 of meer personen op vakantie gaat, is het aan te raden om een upgrade of een extra auto te boeken. Jij kan de auto upgrade selecteren in de boekingsstappen. Wil jij een extra auto boeken? Neem dan contact met ons op.