- Bekijk alle 28 foto’s





- Stijlvolle suites
- Zwembad omringd door olijfbomen
- Je zit zo op het strand
- Altijd een warm welkom
Kamertypes
Massaria Mongiò dell’Elefante is een prachtig landhuis in het dorpje Otranto aan de kust van Puglia. De 12 suites hebben een terras of een eigen tuin en ze bieden allemaal een prachtig uitzicht op het Italiaanse landschap met bossen, wijngaarden, akkers en een glimp van de blauwe zee. Binnen 3 minuten lopen sta je namelijk op een van de mooiste stranden van de omgeving, namelijk Baia dei Turchi.
Op het landgoed is ook een restaurant aanwezig waar je ’s avonds de heerlijkste lokale gerechten kunt proberen. In de ochtend wordt deze ruimte omgetoverd tot een ontbijtzaal. Verder heeft dit vakantieadresje een prachtig buitenzwembad en een spa, waar je onder andere een Turks bad en sauna kunt vinden.
Tips van Eliza:
● Otranto is als oude stad erkend door UNESCO op de werelderfgoedlijst van de mooiste historische steden van Italië. De artistieke architectuur die je hier terug ziet, heeft invloeden van bevolkingen als de Byzantijnen, Noormannen, Angevins, Aragonese en Turken. Voor een dagje strand biedt de kustlijn van Otranto baaien en rotsachtige of zandstranden voor een perfecte en onvergetelijke vakantie. Daarnaast is het leuk een bezoekje te brengnen aan de Bauxite Mijn, een verlaten mijn die zich door de jaren heen als vijver heeft gevormd. De kleur van het water vormt een ongelooflijk contrast met de rotsachtige muren eromheen. Tot slot kun je ook gaan kijken bij het natuurreservaat Alimini, rijk aan meren, dennenbossen en mediterrane maquis.
Faciliteiten
- Officiële classificatie: 4 sterren
- receptie (24 uur geopend)
- check in
- lift (aantal 1)
- kluisje (op de kamer; bij de receptie)
- lobby
- ontbijtruimte
- eetgelegenheden: restaurant (tegen bijbetaling)
Reisinformatie
Locatie
Afstanden
- Strand: 300 m
- Centrum: 5 km
- Meer: 3 km
- Accommodatie bereikbaar via onverharde weg
- Luchthaven Brindisi: 101 km
- Treinstation: 5 km
- Pinautomaat: 6 km
- Winkels: 5 km
- (Mini)supermarkt: 1500 m
- Restaurant: 1500 m
- Apotheek: 5 km
- Arts: 6 km
- Ziekenhuis: 25 km