Het 2-kamerappartment is zeer sfeervol en compleet ingericht. Met 50m2 biedt het voldoende ruimte voor max. 3 personen. Alle appartementen beschikken over een rustig privé terras aan de achterzijde van het appartement. Ook is er een volledig ingerichte keuken met vier pits gasstel, satelliet televisie, airco, telefoon en een kluisje. Voor een derde en eventueel vierde persoon staat er een comfortabele slaapsofa in de woonkamer. Verder beschikt Borgo degli Ulivi beschikt ook over een wasmachine (tegen betaling), wireless internet area, een bar, fietsverhuur en een zwembad met apart kinderbad. Dit appartement is geschikt voor maximaal 3 volwassenen of 2 volwassenen en 2 kinderen t/m 12 jaar. Borgo Degli Ulivi Appartement heeft in totaal 27 appartementen.
Je verblijft hier op basis van logies. Een huurauto (incl. NoRisk Garantie) is inbegrepen, alsmede bed- en badlinnen. Voor de autohuur dien je in bezit te zijn van een geldige creditcard (met pincode indien afgegeven door bank) op de naam van de bestuurder.
Het 3-kamerappartment is zeer sfeervol en compleet ingericht. Met 60m2 biedt het voldoende ruimte voor max. 4 personen en een baby van max. 1 jaar. Alle appartementen beschikken over een rustig privé terras aan de achterzijde van het appartement. Ook is er een volledig ingerichte keuken met vier pits gasstel, satelliet televisie, airco, telefoon en een kluisje. Voor een vijfde persoon staat er een comfortabele slaapsofa in de woonkamer. Verder beschikt Borgo degli Ulivi beschikt ook over een wasmachine (tegen betaling), wireless internet area, een bar, fietsverhuur en een zwembad met apart kinderbad. Borgo Degli Ulivi Appartement heeft in totaal 27 appartementen.
Je verblijft hier op basis van logies. Een huurauto (incl. NoRisk Garantie) is inbegrepen, alsmede bed- en badlinnen. Voor de autohuur dien je in bezit te zijn van een geldige creditcard (met pincode indien afgegeven door bank) op de naam van de bestuurder.
Welke Covid-19 maatregelen heb ik getroffen?
Boek jij een vliegvakantie? Dan is een huurauto van de laagste categorie (klasse Small) altijd inbegrepen bij jouw reis en heb jij de mogelijkheid de huurauto te upgraden. Jij kan de huurauto ophalen op het vliegveld en zelf naar de accommodatie rijden.
Boek jij een vakantie met eigen vervoer? Dan is is de huurauto niet inclusief bij jouw reis en kan jij (bij een aantal bestemmingen) de huurauto naar keuze optioneel bijboeken. Wanneer jij de huurauto bijboekt, kan jij de huurauto ophalen op jouw bestemming en zelf richting de accommodatie rijden. Het vervoer naar het ophaalpunt van de huurauto regel jij zelf.
Tip: Indien jij met 4 of meer personen op vakantie gaat, is het aan te raden om een upgrade of een extra auto te boeken. Jij kan de auto upgrade selecteren in de boekingsstappen. Wil jij een extra auto boeken? Neem dan contact met ons op.