Als ik in de vroege ochtend buiten op het terras sta, genietend van het vogelgezang, komen Silvia en Eilko, de vriendelijke eigenaren van Cortijo del Marqués, naar me toe. Ze vertellen enthousiast hoe ze in 2009 verliefd werden op dit historische landgoed en het in 2010 kochten. “We houden van de rust hier,” zegt Silvia, terwijl Eilko toevoegt: “Elke dag horen we de natuur tot leven komen.” Hun liefde voor het landgoed is duidelijk, en dat voel je in de gastvrijheid die ze uitstralen.
Hotel Cortijo del Marqués is een oase van rust, op slechts 20 km van Granada. Het 16e-eeuwse landgoed is zorgvuldig gerestaureerd en biedt 15 unieke kamers, van rustiek-chique tot elegant. Geniet overdag lekker aan het zwembad van het zonnetje en laat jezelf helemaal tot rust komen. In het restaurant kun je genieten van ontbijt, lunch en diner in een semi al fresco sfeer in de warme maanden, en knus bij de openhaard in de frissere maanden. Er lekker op uit gaan? Dan zijn er volop mogelijkheden voor fiets- en paardrijtochten in de omliggende natuur. Cortijo del Marqués is een plek waar rust, cultuur en topservice samenkomen.
Hotel Cortijo del Marques heeft in april 2024 een Michelin Key mogen ontvangen! Een prachtige erkenning voor de uitmuntende service en kwaliteit dat het hotel met zich mee brengt. Dat belooft veel goeds...
Bij alle vliegvakanties van Eliza was here* is een huurauto van de laagste categorie (Klasse Small) standaard bij de prijs inbegrepen, inclusief allrisk verzekering.
De huurauto brengt je niet alleen bij jouw authentieke vakantieadresje, maar je kunt ook veel meer zien van je bestemming!
In boekingstap 1 kun je je auto upgraden en accessoires kiezen. Wil je na het boeken nog iets aanpassen? Ga dan naar Mijn Eliza om de huurauto te upgraden of een kinderzitje of andere accessoires toe te voegen. Tip: indien je met 4 of meer personen op vakantie gaat, raden we je aan om een grotere klasse of extra auto te boeken. Neem voor een extra auto contact met ons op.
* Met uitzondering van Formentera. Hierbij is een fiets inbegrepen om het eiland te verkennen.
De hoofdbestuurder dient:
Sterkere motor voor jouw bestemming
Als je bestemming bergachtig is, kan een huurauto uit de categorie 'Small' onvoldoende motorvermogen hebben. We raden daarom aan om tijdens het boeken te kiezen voor een upgrade naar een auto met een sterkere motor. Dit geldt met name voor Madeira, enkele Griekse en Spaanse eilanden, en bergachtige gebieden in Andalusië.
Indien je een huurauto kiest die op aanvraag is, controleren wij na boeking de beschikbaarheid. Als de auto niet beschikbaar is, geven wij je een passend alternatief
Bij vakanties met eigen vervoer, is geen huurauto inbegrepen. Op elizawashere.nl/huurauto vind je meer informatie.