Minouche en Serge hebben de kamers verschillend ingericht, alle met een eigen karakter. Ze zijn warm en origineel gedecoreerd met veel Arabische elementen. Je kamer beschikt over een keukentje met een magnetron, wasbak en koelkast, maar geen kookvoorziening. De badkamer is uitgerust met een douche. De tweepersoonskamer bevindt zich op de 1e etage en is boekbaar voor maximaal 2 volwassenen en 1 kind t/m 12 jaar.
Je verblijft hier op basis van logies en ontbijt. Een huurauto (incl. NoRisk Garantie) is inbegrepen, alsmede bed- en badlinnen. Voor de autohuur dien je in het bezit te zijn van een geldige creditcard (met pincode indien afgegeven door bank) op naam van de bestuurder.
Minouche en Serge hebben de kamers verschillend ingericht, alle met een eigen karakter. Ze zijn warm en origineel gedecoreerd met veel Arabische elementen. Je suite beschikt over een keukentje met een magnetron, wasbak en koelkast, maar geen kookvoorziening. De badkamer is uitgerust met een douche. Tevens is er een sofabed in de woonkamer voor een volwassene of twee kinderen. De suite algemeen heeft een buitenzitje met tafel en stoelen. Deze suite is boekbaar voor maximaal 3 volwassenen en 1 kind.
Je verblijft hier op basis van logies en ontbijt. Een huurauto (incl. NoRisk Garantie) is inbegrepen, alsmede bed- en badlinnen. Voor de autohuur dien je in het bezit te zijn van een geldige creditcard (met pincode indien afgegeven door bank) op naam van de bestuurder.
Welke Covid-19 maatregelen heb ik getroffen?
Bekijk op deze pagina alle informatie over corona & jouw vakantie en op deze pagina het actuele reisadvies voor Spanje.
Deze informatie is met zorg samengesteld door Eliza was here op basis van informatie verstrekt door de lokale autoriteiten. Het kan zijn dat er op het moment van boeken andere maatregelen gelden dan wanneer je vakantie begint. Aangezien de genoemde maatregelen voortdurend aan veranderingen onderhevig zijn kunnen hier geen rechten aan worden ontleend en aanvaardt Eliza was here geen enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade die ontstaat door het gebruik van deze informatie.
Boek jij een vliegvakantie? Dan is een huurauto van de laagste categorie (klasse Small) altijd inbegrepen bij jouw reis en heb jij de mogelijkheid de huurauto te upgraden. Jij kan de huurauto ophalen op het vliegveld en zelf naar de accommodatie rijden.
Boek jij een vakantie met eigen vervoer? Dan is is de huurauto niet inclusief bij jouw reis en kan jij (bij een aantal bestemmingen) de huurauto naar keuze optioneel bijboeken. Wanneer jij de huurauto bijboekt, kan jij de huurauto ophalen op jouw bestemming en zelf richting de accommodatie rijden. Het vervoer naar het ophaalpunt van de huurauto regel jij zelf.
Tip: Indien jij met 4 of meer personen op vakantie gaat, is het aan te raden om een upgrade of een extra auto te boeken. Jij kan de auto upgrade selecteren in de boekingsstappen. Wil jij een extra auto boeken? Neem dan contact met ons op.