Hotel da Vila ligt pal aan zee in het pittoreske historische centrum van Ponta do Sol op het kleurrijke Madeira. Voor het hotel loopt een niet al te drukke weg. Het hotel is een voormalige gevangenis en heeft het historische karakter behouden, maar dat is gecombineerd met een moderne en stijlvolle inrichting. De veertien kamers van Hotel da Vila zijn origineel en modern ingericht. De architect heeft zich laten inspireren door lokale materialen en de inrichting is een combinatie van chique en rurale elementen. Alle kamers hebben zeezicht en een Frans balkon, zodat je vanuit je kamer de heerlijke zeelucht kunt inademen.
Het dorpje Ponta del Sol dankt haar naam aan de meeste zonne-uren van het eiland en daar heb je op deze prachtige plek dus ook altijd genoeg van.
Tips van Eliza:
● De gasten van Hotel da Vila kunnen bij het nabijgelegen hotel Estalagem Ponta do Sol gebruik maken van de wellness faciliteiten, zoals het binnenzwembad, sauna, Turks stoombad, jacuzzi en fitnessruimte. Dit hotel ligt op 10 minuten lopen.
● Onderweg naar dit adresje kun jij steile wegen tegenkomen. Het is daarom prettig om in een auto te rijden met een zwaardere motor. Jij kan jouw huurauto upgraden bij het maken van de boeking.
Welke Covid-19 maatregelen heb ik getroffen?
Het kan zijn dat er op het moment van boeken wegens Covid-19 andere diensten en faciliteiten geboden worden dan wanneer je vakantie begint. Aangezien de genoemde diensten en faciliteiten voortdurend aan veranderingen onderhevig zijn, kunnen hier geen rechten aan worden ontleend.
Boek jij een vliegvakantie? Dan is een huurauto van de laagste categorie (klasse Small) standaard geselecteerd voor jouw reis en heb je de mogelijkheid de huurauto te upgraden. Je kan de huurauto ophalen op het vliegveld en zelf naar de accommodatie rijden.
Boek jij een vakantie met eigen vervoer? Dan is is de huurauto niet inclusief bij jouw reis en kan jij (bij een aantal bestemmingen) de huurauto naar keuze optioneel bijboeken. Wanneer jij de huurauto bijboekt, kan jij de huurauto ophalen op jouw bestemming en zelf richting de accommodatie rijden. Het vervoer naar het ophaalpunt van de huurauto regel jij zelf.
Tip: Indien jij met 4 of meer personen op vakantie gaat, is het aan te raden om een upgrade of een extra auto te boeken. Jij kan de auto upgrade selecteren in de boekingsstappen. Wil jij een extra auto boeken? Neem dan contact met ons op.
Dit adresje heeft geen beschikbaarheid.