Wanneer ik aankom bij Cortijo La Zapatera, word ik meteen hartelijk verwelkomd door vriendin Rasja, die blij zegt: "Wat fijn je weer te zien, Eliza!" Ze leidt me rond en toont me trots haar paradijsje in Andalusië. Het verkoelende zwembad glinstert in de zon en het uitzicht over de heuvels en bergen is werkelijk adembenemend. Mijn kamer is een rustgevende oase, met een perfecte mix van Spaanse en Marokkaanse invloeden. We eindigen de rondleiding op het grote terras, waar Rasja voorstelt om een driegangenmenu voor me te bereiden. Het aanbod is onweerstaanbaar, en ik weet zeker dat dit de ideale plek is om even helemaal tot rust te komen. Het motto hier is dan ook duidelijk: "Relax, unwind, enjoy!"
Cortijo La Zapatera is een charmante en kleinschalige B&B, gelegen in het hart van de natuur in de Axarquia-regio van Andalusië. De accommodatie wordt beheerd door de Nederlandse Rasja en biedt drie sfeervolle B&B-kamers, een appartement en een vrijstaand huisje. Je kunt genieten van een verkoelend zwembad, een lounge met parasols en ligstoelen, en verschillende terrassen waar je kunt ontspannen met een lekker drankje in je hand. Alles is ingericht om je van een onbezorgde, onvergetelijke ervaring te voorzien. Dit Adults Only adresje is ideaal voor een rustige en landelijke vakantie. Met de prachtige natuur om je heen en persoonlijke aandacht van Rasja voel je je hier direct thuis.
De weg naar dit adresje kan uitdagend zijn door bijvoorbeeld smalle wegen, hellingen en scherpe bochten. Tip van mij: upgrade de inbegrepen huurauto naar een grotere variant met meer power. Zo kom je makkelijker op de plek van bestemming.
De routebeschrijving staat op de voucher, het is aan te raden om deze zeker te gebruiken.
Bij alle vliegvakanties van Eliza was here* is een huurauto van de laagste categorie (Klasse Small) standaard bij de prijs inbegrepen, inclusief allrisk verzekering.
De huurauto brengt je niet alleen bij jouw authentieke vakantieadresje, maar je kunt ook veel meer zien van je bestemming!
In boekingstap 1 kun je je auto upgraden en accessoires kiezen. Wil je na het boeken nog iets aanpassen? Ga dan naar Mijn Eliza om de huurauto te upgraden of een kinderzitje of andere accessoires toe te voegen. Tip: indien je met 4 of meer personen op vakantie gaat, raden we je aan om een grotere klasse of extra auto te boeken. Neem voor een extra auto contact met ons op.
* Met uitzondering van Formentera. Hierbij is een fiets inbegrepen om het eiland te verkennen.
De hoofdbestuurder dient:
Sterkere motor voor jouw bestemming
Als je bestemming bergachtig is, kan een huurauto uit de categorie 'Small' onvoldoende motorvermogen hebben. We raden daarom aan om tijdens het boeken te kiezen voor een upgrade naar een auto met een sterkere motor. Dit geldt met name voor Madeira, enkele Griekse en Spaanse eilanden, en bergachtige gebieden in Andalusië.
Indien je een huurauto kiest die op aanvraag is, controleren wij na boeking de beschikbaarheid. Als de auto niet beschikbaar is, geven wij je een passend alternatief
Cyprus
Het is niet mogelijk om met een huurauto van het Griekse gedeelte naar het Turkse gedeelte van Cyprus te reizen.
Bij vakanties met eigen vervoer, is geen huurauto inbegrepen. Op elizawashere.nl/huurauto vind je meer informatie.