De kamers in Hotel Monnaber Nou zijn klassiek, maar comfortabel en gezellig ingericht met typisch traditionele kenmerken van Mallorca. Ze zijn sfeervol verlicht en kennen diverse kleurrijke decoraties. Het hotel doet er alles aan om vriendelijk met het milieu om te gaan. Daarom maakt het gebruik van bijvoorbeeld zonnepanelen en spaarlampen. Het hotel heeft zowel een binnen- als een buitenzwembad en diverse wellnessvoorzieningen zoals een jacuzzi, massages en een sauna, deze zijn allen tegen betaling. Daarnaast zijn er lactosevrije- en glutenvrije maaltijden op aanvraag beschikbaar. Dit geldt ook voor vegetarische gerechten. Huisdieren zijn toegestaan tegen een vergoeding van 15 euro per nacht.
Tips van Eliza:
● Klik op de foto’s om de kamertypes te bekijken. Onder de foto’s vind je een aanduiding om welk kamertype het gaat.
Welke Covid-19 maatregelen heb ik getroffen?
Bekijk op deze pagina alle informatie over corona & jouw vakantie en op deze pagina het actuele reisadvies voor Spanje.
Deze informatie is met zorg samengesteld door Eliza was here op basis van informatie verstrekt door de lokale autoriteiten. Het kan zijn dat er op het moment van boeken andere maatregelen gelden dan wanneer je vakantie begint. Aangezien de genoemde maatregelen voortdurend aan veranderingen onderhevig zijn kunnen hier geen rechten aan worden ontleend en aanvaardt Eliza was here geen enkele aansprakelijkheid voor eventuele schade die ontstaat door het gebruik van deze informatie.
Boek jij een vliegvakantie? Dan is een huurauto van de laagste categorie (klasse Small) altijd inbegrepen bij jouw reis en heb jij de mogelijkheid de huurauto te upgraden. Jij kan de huurauto ophalen op het vliegveld en zelf naar de accommodatie rijden.
Boek jij een vakantie met eigen vervoer? Dan is is de huurauto niet inclusief bij jouw reis en kan jij (bij een aantal bestemmingen) de huurauto naar keuze optioneel bijboeken. Wanneer jij de huurauto bijboekt, kan jij de huurauto ophalen op jouw bestemming en zelf richting de accommodatie rijden. Het vervoer naar het ophaalpunt van de huurauto regel jij zelf.
Tip: Indien jij met 4 of meer personen op vakantie gaat, is het aan te raden om een upgrade of een extra auto te boeken. Jij kan de auto upgrade selecteren in de boekingsstappen. Wil jij een extra auto boeken? Neem dan contact met ons op.
Wil jij weten wanneer dit unieke adresje beschikbaar is om te boeken later in 2022? Schrijf je in voor mijn droomreiswekkertje en jij krijgt meteen een berichtje in jouw mailbox als het zo ver is!
Jouw gegevens worden verwerkt volgens de privacy verklaring.